Bydlení pro každého

Otázku bydlení řeší v dnešní době hlavně mladí lidé a lidé v důchodovém věku. Obě kategorie jsou na tom po finanční stránce téměř stejně, takže na rozhazování moc nemají, a i když by rádi svou svízelnou situaci rádi řešili, musí se často smířit s tím, co mají a v čem bydlí. Koupě nového bytu nebo domu je pro ně v nedohlednu. Taková situace je dost tíživá pro obě skupiny. Mladí by se rádi osamostatnili a ti starší nechtějí být na obtíž nebo by rádi ještě zkusili něco nového. Otázka peněz jim ale svazuje ruce. Moc dobře totiž ví, co v dnešní době obnáší pořízení bytu. Pořizovací cena třípokojového bytu je téměř srovnatelná s pořizovací cenou domu. Nemusíte ale házet flintu do žita. Naše nabídka vlastního bydlení je přijatelná i pro vás.

Vyberte si místo, kde chcete bydlet

Dostupné bydlení za rozumnou cenu nabízí levné mobilní domy. Jedná se o dřevostavbu, ve které můžete bydlet po celý rok nebo jen rekreačně. Stačí si jen vybrat pozemek a o vše ostatní už se postaráme sami. Tyto dřevostavby jsou ideálním řešením pro mladé rodiny, důchodce i jednotlivce, protože jejich pořizovací cena je dostupná pro všechny, kdo chtějí bydlet ve vlastním a nechtějí se zadlužit. Vybrat si můžete z několika typů a rozměrů. Záleží jen na vás a na vašich nárocích. Mladí lidé, kteří budou chtít do budoucna založit rodinu, určitě zvolí větší typ. Po dohodě se dá celá půdorysná plocha změnit podle vašich požadavků. Nic není problém, ve všem vyjdeme vstříc.

Když je doma málo místa

Pokud se doma tísníte a pomýšlíte na pořízení většího bydlení, a ke všemu máte vlastní pozemek, už vám nic nebrání v tom, abyste si pořídili nové a větší bydlení, kde bude dost místa pro všechny. Vámi vybraný mobilní dům vám postavíme na místě vámi vybraném. Kdykoli toto místo můžete změnit. O servis celého domu se vám samozřejmě postaráme.