Hra o únik právě začíná

I když je sortiment různých her pro dospělé hráče poměrně bohatý, najde se mezi nimi taková, která se výrazně liší a přináší všem zážitek, na který se nezapomíná. Je děsivé, ale současně i dobrodružní, vyzkoušet si hru v únikové místnosti Hradec Králové, kde si přijdou na porci dobré zábavy i děti od 15 let.
úniková místnost

Trénujte vaše logické myšlení

Otestovat se, jak na tom stojíte s vaší logikou můžete i formou zábavy. Principem hry je přemýšlet chytře, dbát na každý nepatrný detail, uhodnout správnou odpověď, která se za každým hlavolamem schovává, a to všechno ještě v uvedeném časovém limitu. K dispozici budete mít 75 minut vašeho času, který nepochybně díky této hře nepromarníte.
Pokud se vám podaří uhodnout správnou odpověď na danou hádanku, hra pro vás končí a vy z ní vyjdete jako vítězný tým.
Vaše logické uvažování můžete spojit s dalšími lidmi, kteří se vašeho týmu budou účastnit. Je možné však sestavit 2 – 5 členný tým lidí starších 15 let, ovšem není problém vzít s sebou i děti mladší, pokud budou pod dohledem dospělé osoby. Je na vás, koho si do vaší party detektivů vezmete, ale mějte na paměti, že pro vaši hru může být tato volba nesmírně zásadní.
otazník na papíře

Dáte přednost Samaře nebo Dvojitému agentovi?

Hra s názvem Samara vám v únikové místnosti přinese pocit nebezpečí a možná i napětí. Vaším úkolem bude přijít na to, proč se záhadná kazeta opět začala šířit, podobně jako ve filmu Kruh, na kterém je tato záhada založena. Nezapomeňte si ho proto ještě jednou shlédnout z pohodlí domova.
Dvojitý agent je naopak detektivní hádanka, která vás pěkně potrápí. Budete muset zjistit, proč váš kolega zmizel, kdo za tím stojí a v neposlední řadě i to, jaké informace měl po ruce a nikdo o nich neměl vědět.
Ponořte se do hry, ze které je potřeba včas uniknout a neváhejte se otestovat, jak na tom s logickým myšlením vlastně stojíte.