Když je bazén do země v akci


Také rádi nakupujete akční zboží? Teoreticky se to týká v podstatě každého výrobku počínaje potravinami a konče třeba dámskou letní obuví. Na akci mohou být samozřejmě i některé stavební prvky, například sádrokartonové desky, keramické obklady a dlažba a také bazény zapuštěné do země. Proč si pořídit na zahradu zrovna bazén, když je to stejně jen velká koupelnová vana?

skok do bazénu

Nemusí to být jen vana – domníváte-li se, že bazény se na zahradách objevují pouze proto, aby zastoupily vířivou vanu, a aby posloužily jen pro smočení těla a krátkodobý statický relax, pak se mýlíte. Kupříkladu takový bazén do země v akci https://www.bazenygluc.cz/bazenove-sety.php oválného tvaru o délce šesti nebo osmi metrů, je již vhodný i pro plavání, potápění, podvodní gymnastiku a masáže a podobné fyzicky náročné aktivity.

holčička v bazénu

Do bazénu se dá skákat – do zapuštěného bazénu si i zaskáčete, a pokud zrovna někomu nehupsnete přímo na hlavu, může to být senzační zábava. Klidně provozujte skoky do vody po nohou „kufr“, a nejlépe ve dvojicích s držením za ruce, užijete si tak spoustu legrace.

Oslava u bazénu má úplně jinou atmosféru – zažili jste někdy v životě nudnou oslavu? Například narozeniny v interiéru, kde bylo největším povyražením sfoukávání svíček na narozeninovém dortu? Pak byste to mohli napravit oslavou venkovní – zahradní. Pozvěte vaše přátele, dejte jim na vědomí, že si mohou vzít s sebou plavky, a u bazénu jim nabídněte občerstvení a nějakou další vhodnou atrakci.

Bazén jako součást zahradních atrakcí – pobyt u bazénu v rámci oslav i všedních dnů můžete ještě vylepšit dalšími zábavnými programy, jako jsou šipky, frisbee, nafukovací míče a balónky, pétanque, badminton, líný tenis, stůl na stolní tenis, deskové hry a hrací kostky a karty, kroket, kuželky, a jistě by vás ještě něco vhodného napadlo. Nudit se s kamarády u bazénu tedy rozhodně nemusíte.