Legíny pro všechny

Jako správná žena, taky já moc ráda nakupuji. A asi taky jedno, jaký kousek oblečení zrovna kupuji. Nemusí to být ani oblečení, protože taky moc ráda nakupuji kosmetiku a hlavně parfémy. A parfémů mám doma tolik, že bych to možná ani nespočítala. A mám jich něco kolem dvaceti. A kdybyste chtěli třeba spočítat, kolik mám třeba podprsenek anebo triček, tak to bych musela počítat opravdu dlouho. Navíc mám dvě velké skříně, takže bych se ani nevyznala, kde, co mám schované. A jsem taky velká milovnice všech typů legín. Všude moc ráda nosím legíny, které mají vysoký pas, které velmi nechodí ženské postavy a mě stáhnout břicho. Protože po dvou porodech se mi moc nechce zploštit břicho, takže břicho mám povolené a moje svaly na břichu taky moc extra nechtějí v super kondici. Takže jsem ráda, že existují legíny s vysokým pasem.

Muži a legíny? Asi ne.

Nosím různé druhy legín. Poslední době se mi zalíbily taky lesklé legíny, o kterých vím, že jsou v poslední době velmi populární. Lesklé legíny jsou kvalitní, protože odráží světlo, a tudíž jdou vidět více než třeba matné legíny. Podle mého názoru jsou lesklé legíny hlavně pro ty ženy, které jsou extravagantní a chtějí být vidět. Ale ovšem doporučuji, že nic se nemá přehánět.

Legíny jsou pohodlné.

Pokud máte už na sobě lesklé legíny, tak nedoporučuji, abyste si vzali nějaký lesklý svršek, jako například lesklé triko nebo lesklé sako. Já nejraději nosím k lesklým legínám takové huňaté dlouhé svetry, který ten lesk přebíjí a je to takové vyrovnané. Myslím, že každý člověk by měl dbát na to, že je vždycky nejlepší zlatá střední cesta. A taky se vám líbí lesklé legíny? Nebo dáváte přednost bavlněným nebo zatepleným legínám? Je opravdu mnoho druhů legín, takže je mi jasné, že si opravdu každá žena si ty své milované legíny vybere. Znám ale i ženy, které nemají rády legíny vůbec.