Proč vsadit na nebankovní hypotéku

Pokud se našinec rozhodne pro americkou nebankovní hypotéku, činí tak v podstatě nejspíše z některého ze dvou hlavních důvodů:

  1. Potřebuje si půjčit snadno a rychle, bez zbytečných zádrhelů a nepříjemného prověřování.
  2. Nemá, na koho jiného by se ještě mohl se žádostí o půjčku obrátit.

Ať už je důvodem cokoliv, jedno je jisté. A sice to, že využitím https://nebankovni-hypoteky-cz.cz/ nelze prohloupit. A to z celé řady důvodů.

kreditní karta

  1. Třeba proto, že tu lze získat půjčku, jež toleruje nejeden žadatelův nedostatek. Nejsou tu totiž zase až tak nezbytné vysoké příjmy žadatele, garantující stoprocentně schopnost splácet, a dá se tu často přimhouřit oko i nad nějakým tím nepříjemným záznamem v registrech dlužníků, jenž může žadatele v jiných finančních institucích učinit nevyhovujícím.
  2. Nebo proto, že si zde lze peníze půjčit na tak dlouhou dobu, jaká nejvíce odpovídá žadatelovým potřebám. Jednou to tak může být klidně jenom rok, jindy pro změnu třeba až tři dlouhá desetiletí. A vždy je tu i možnost vše splatit předčasně a bez sankcí.
  3. Nebo proto, že lze takto získané finanční prostředky použít na cokoliv. Dají se jimi vyplatit exekuce, konsolidovat půjčky, oddlužit se, zrekonstruovat nemovitost a podobně.
  4. Nebo proto, že se za poskytnutí této půjčky neplatí nic předem. Takže i kdyby žadatel náhodou neuspěl, aspoň nebude tratit.
  5. Nebo proto, že jsou tyto hypotéky nejednou podobné bankovním produktům.
  6. Nebo proto, že se tu vše vyřídí více než rychle a snadno. Vždyť stačí jenom vyplnit online žádost a zaslat několik snímků a o vše ostatní už se postará poskytovatel sám.
  7. Nebo proto, že tu lze čerpat peníze i expresně.
  8. Nebo proto, že tu dostane žadatel všechny směrodatné údaje – poplatky, úroky, RPSN a další – předem, a pokud by se něco zvrtlo i po podpisu smlouvy, vždy jde od této do čtrnácti dnů bez udání důvodu odstoupit.

české koruny
A tak stačí jenom dát do zástavy nemovitost na území České republiky a čerpat až sedmdesát procent její odhadní ceny.
No řekněte – nestojí to za pokus?