Strašák jménem stěhování.

Asi každý z nás už zažil, jaké to je, když se člověk stěhuje. Náročné období, které si přejeme co nejvíce ulehčit a hlavně ho mít co nejdříve za sebou. Pokud člověk nemá komu říct o pomoc a ani vhodný dopravní prostředek k převozu věcí, stává se ze stěhování docela problém.
Naštěstí existují firmy, které Vám pomohou – stěhovací služby. Ano, za „stěhováky“ je nutné si připlatit, ale pro Vaši spokojenost a pohodlí se taková investice jistě vyplatí.

Stěhovací služby zajišťují kompletní servis zákazníkovi od balení, přes převoz až po nastěhování do nového prostoru a montáž nábytku.
Kvalitní firmy zajišťují:
·         obalový materiál
·         vyklízecí a úklidové práce
·         možnost skladování
·         sledování zásilek
·         kontejnery
·         odvoz odpadu
·         demontáž a montáž nábytku
 
A jak stěhování s pověřenou firmou probíhá?
1.       Po domluvě je možné udělat prohlídku Vašeho bytu nebo domu, který potřebujete přestěhovat.
2.        Zajistí se obalový materiál, o který se samozřejmě vůbec nemusíte starat, pouze se musíte rozhodnout, zda si od firmy materiál zapůjčíte nebo koupíte. K dispozici bývají bublinkové nebo smršťovací fólie pro drobné věci, dále plastové a papírové krabice a různě veliké PVC fólie.
3.        Veškeré zařízení a nábytek firma demontuje, zabalí a naloží do speciálně upravených aut, které jsou zcela bezpečné pro přestěhování Vašeho majetku.
4.       Na řadu přichází úklidové práce, se kterými se pro Vaši pohodu také nemusíte zabývat.
5.        A teď už jen stačí zavřít a zamknout.
 
V místě Vašeho nového bydliště začíná opačný proces. Vše se vyloží, rozbalí, umístí, smontuje a zapojí.
 
Spolehlivé firmy také nabízejí možnost uskladnění některých Vašich věcí (nábytek, bílá technika, apod.). Opět jsou Vám zajištěny bezpečné prostory, do kterých máte osobní přístup.
 
Se specializovanou firmou vypadá stěhování docela jednoduše, že? Několik kroků a můžete si plnými doušky užívat svého nového domova.