Večerní Petřín, noční hvězdná obloha v Pražských ulicích – řekněte to květinou

Představte si romantický večer. Stoupáte na Petřínskou rozhlednu, obdivujete Prahu z úctyhodné výšky nýtované ocelové konstrukce, držíte se za ruce a s partnerkou v objetí sledujete plující mraky, které se odráží v jejích očích. A přitom dobře víte, že za hodinu již máte naplánovánu večeři v blízké restauraci Nebozízek. Má to být překvapení a ještě před tím, než usednete ke stolu, vaší milované, na které vám tolik záleží, doručí kurýr svazek temně rudých růží. Ty vyjadřují tu nejhlubší lásku, jakou ze svého nitra můžete nabídnout.

kytka gerber

Plavíte se parníkem po Vltavě, je již po setmění, siluetu Karlova mstu a přilehlé Kampy ozářila pouliční světla, letní vlahý večer vás vtáhne do otevřené pizzerie a to je fantastická příležitost darovat svazek pronikavě vonících oranžovo-žlutých frézií. Na scénu opět vstupuje kurýr, přijíždí v pravý čas a vy si můžete být jistý, že ta milovaná osoba po vašem boku právě přetéká štěstím.

Kurýr se objeví v pravý čas tam, kde si budete přát

Procházíte půlnoční Prahou, spoře osvětlené dlažební kostky zakrývá silueta pánských polobotek a dámských střevíců na podpatku, nebe je plné hvězd a vy právě zamíříte prstem na souhvězdí Cassiopeia ve tvaru dvojitého W. Procházka získala tajuplný nádech, máte namířeno do objednaného penzionu a a dobře víte, že noc plná vášnivé lásky právě začíná. Neopakovatelný zážitek s vaší partnerkou, který je právě před vámi, podtrhne květinové aranžmá nachystané v pravý čas. Kurýr jej opět doručí tam, kam si budete přát, a je úplně jedno, zda je půlnoc, nebo dvě hodiny ráno.

tři růže

Je něco takového vůbec možné? Existují služby, kupříkladu rozvoz květin Praha nonstop, které se specializují na noční hodiny, prakticky bez časového omezení. Kurýrní služba rozváží květinové svazky po celé Praze, obdržíte je kdekoliv, na místě, na kterém se předem s kurýrem domluvíte. Vhodné je pouze rezervovat květiny včas, nejlépe v dopoledních hodinách, aby byly čerstvé a připravené pro jakoukoli slavnostní příležitost.