Zase ty strašné přesčasy

Určitě to znáte všichni. Hoří termín, hodně práce, šance, že se dostanete domů v důstojnou hodinu, je zcela nemyslitelná. Spíše to vidíte na noční směnu. Pro někoho je tato situace standardní stav, pro někoho to je naštěstí výjimka. Tělo se ošidit nenechá. Pokud jedete na doraz, Váš organismus nebude fungovat naplno. Buď si dopřejte pár minut šlofíka (pro tyto účely je vhodné mít v práci skládací matraci, spacák a polštářek), nebo si dopřejte meditaci. Pár minut správné meditace totiž dokáže vynahradit několik hodin spánku a Vy zase budete svěží. A co hlad? Je vydatný že? Po tom, co rezignujete na několik pokrmů, se objeví náhle v obludné síle. Jenomže není čas si zajít na jídlo. Naštěstí není nic snadnějšího, než si jídlo objednat.
rajčátka u pizzy
Ještě relativně nedávno bylo možné si přes internet objednat maximálně pizzu. Proč ne. Pizzu má skoro každý rád. Ale ne každý má na ni chuť pět dní v týdnu.
 oheň za bamburgerem

Více než pouhá pizza, záleží jen na Vaší chuti

V současné době je naštěstí na internetu bezvadná služba Dáme jídlo. Napíšete lokalitu a databáze Vám vybere všechny dostupné restaurace v okolí. Máte chuť na hamburger z Mac Donald´s? Na stripsy z KFC? Na vegetariánské menu z Indické restaurace? Nebo na těstoviny? V jídelních lístcích najdete nejen informaci o ceně za jídlo, ale také kolik bude stát donáška. Obvykle se jedná o poměrně symbolickou částku, zvláště pokud podobných workoholiků je u Vás více a částku za dovoz si rozpočítáte mezi sebe.
salát s rajčátky
Záleží jen na Vaší volbě. Vy si vyberte jídlo, služba Dáme jídlo se postará o distribuci až před dveře Vaší kanceláře.
Samozřejmě pro mnohé z Vás se jedná o skvělou inspiraci také pro nedělní oběd. Pokud jste byli v sobotu na plese, je zřejmé, že se Vám v neděli nechce vařit. Objednejte si jídlo přes internet a nechtě si ho dovézt až domů, je to prostě tak jednoduché.