Abyste nemuseli nakupovat Viagru na předpis


Poruchy erekce bývaly ještě před pár desítkami let spíše doménou seniorů. V tomto věku, kdy je již organismus celkově vyčerpán, přestávají plnit svou funkci postupně všechny tělesné systémy, podle předem přesně stanovených priorit. Většina živin z potravy putuje do srdce, mozku, jater, ledvin, plic, žaludku, sleziny a slinivky a ostatní části těla jsou až na dalších pozicích tohoto žebříčku. Je tedy zcela logické, že proces stárnutí se projeví zcela viditelně nejprve na kvalitě pokožky, vlasů, zubů a nehtů, což jsou v systému priorit „položky“ na posledních místech pomyslného žebříčku. V jejich blízkosti se také nachází genitálie, a tak není nic podivného na tom, že senior nemá chuť na sex, ale raději s kamarády posedí u mariášových karet.

svatební oslava

Tento vcelku přirozený proces byl však činností člověka výrazně narušen. V důsledku chronického stresu dochází k téměř nepřetržitému vylučování kortizolu a adrenalinu – stresových hormonů, čímž se přetěžují nadledvinky a narušuje přirozený hormonální systém. Je to přitom jedna z nejdůležitějších „věcí“ v těle, která má přímý vliv na veškeré další tělesné procesy. Například se tím naruší tvorba testosteronu a muž se stává tím seniorem s kamarády u mariáše, jenže ne v osmdesáti letech, ale třeba již v pětatřiceti. A to je příliš brzy, nemyslíte?

mladý pár

Abyste nemuseli shánět Viagru na předpis u vašeho lékaře, zaměřte se raději na tuto příčinu předčasného stárnutí a ztráty erekce. Vyžeňte postupně ze svého života stres, protože tam nemá co dělat. Víme, jednoduché to nebude, proto jsou vám tu na pomoc adaptogenní bylinky – Ashwagandha, Ženšen, Kotvičník, Maca, Rozchodnice – jsou to skutečné poklady, s nimiž navrátíte organismu hormonální rovnováhu a posílíte tvorbu testosteronu. Adaptogeny nevykazují žádné závažné vedlejší účinky, předpis na ně nepotřebujete a při správném dávkování vám nemohou ublížit.