Já bych to s erekcí nevzdával


Kdyby mladí kluci mohli, obvykle by nejraději vlezli s nějakým děvčetem nebo raději fůrou děvčat do postele a jen tak z ní nevylezli. A pochopitelně by tak nečinili proto, aby se oddali spánku. S takovými mladými kluky mávají hormony a zdá se, že snad nikdy nemají po erotické stránce dost. Jenže jim osud mnohdy nebývá příznivě nakloněn, co se dostupnosti a počtu dost povolných partnerek týká. Mohli by pořád, ale nemají s kým, a tak bývají často odkázaní jenom na svépomoc.

ležící žena

Kdyby mohli starší muži, počínali by si zrovna tak. Také by se obklopili přitažlivými protějšky a věnovali se sexu ostošest. Jenže ani jim nebývá mnohdy přáno. Ale už ne proto, že by neměli s kým sex provozovat, ale proto, že už jim ubývá mužných sil. Jejich erekce mají to nejlepší zjevně za sebou, jsou nejednou slabé a zřídkavé, a s tím se pak díra do světa neudělá. Pak sice takoví muži leckdy se ženou skončí v posteli, ale tam spíše spí, než aby se milovali. Což se jim sice nelíbí, ale zdá se, že se s tím už nic nenadělá. Protože když tělesná schránka a zejména určité partie odmítají poslušnost, zkrátka to nefunguje.

ležící žena

Ale když oni by i muži s nepříliš dokonalou erekcí sex zas a znovu prožívat chtěli. Pořád by chtěli cítit onen blažený pocit, který to v nich dříve vyvolávalo. Ale to už se zdá být minulostí a samo se to nezmění k lepšímu. A kdo s tím chce něco podniknout, musí se pokusit najít způsob, jak napravit osud. A jak na to? Jak na zmíněný problém s erekcí? Řešení se zdánlivě nabízí spousta. Jenže je tu jeden problém – a to ten, že většina z nich nezabírá. Někdo si tu něco vymyslel a předkládá to naivním lidem, kteří mu na to třeba i skočí a třeba za to dokonce i hodně platí, aniž by to přineslo žádoucí efekt.

A co si tedy vybrat za pomocníka? Nejlépe přípravky vzniklé na vědeckém základě. Protože na ty je spolehnutí. A kdo je užívá, může mít skvělé erekce.