Hra s laserem je prvotřídní zábava

Jste přesvědčeni o tom, že hry nejsou součástí pouze dětského světa, ale zúčasnit se jich můžou i dospělí? Máte bezpodmínečně pravdu, protože nabídka současných her je poměrně pestrá i pro starší jedince. I když jich existuje mnoho, které můžete prožít,laser game patří mezi ty, které ve své kategorii nemají žádnou konkurenci.
Hra s laserovou zbraní je totiž na zcela jiné a lepší úrovni než jakákoliv jiná, kterou jste už měli možnost vyzkoušet. A o tom, že přinese i vám neuvěřitelně velkou porci zábavy a vyžití jednoduše nepochybujte, ale přijďte si ji vyzkoušet společně se všemi, kteří se rádi baví a smějí s vámi.billboard-right

Dvě arény a jedenáct typů her ohromí i vás

Nabídka až 11 her, které jsou zaměřené nejen na různé schopnosti hráčů, ale i témata, vás nepochybně nadchne. Vyberte si jako začátečníci, pokročilí nebo profesionální hráči takovou hru, která vám vyplní program v době vašeho volna a nabídne adrenalin i díky členům vaší party, kteří se jí zúčastní. K dispozici máte 2 arény, které jsou svým prostředím zcela odlišné.

  1. V Labyrintu se setkáte s bludištěm, ve kterém budete muset najít nejen úkryt, ale i ideální pozici k tomu, jak se zbavit vašich protivníků. Celý prostor je pohlcený do neonového osvětlení, které přidá vaší hře na dramatičnosti a dopřeje vám velkou porci zábavných okamžiků.
  2. Aztécké chrámy jsou názvem druhé arény, která je menších rozměrů, ale o nic méně zajímavá. Čekat vás v ní bude ještě větší prostor k tomu, jak si najít dokonalý úkryt, ze kterého můžete střílet a taktéž i možnost – ocitnout se ve venkovním prostředí džungle.

lasergame_aztec05
Zvolit si typ arény je vhodné zejména z hlediska počtu hráčů, ale i toho, jaký typ hry si vlastně zvolíte. Nepochybujte však o tom, že se vám budou líbit obě, protože každá z nich je něčím výjimečná a akční. Laser game je báječným nápadem k tomu, jak dosáhnout maximálního odpočinku, ale v doprovodu akce, zábavy a nových zkušeností, na které nezapomenete. Neváhejte se jí proto zúčastnit a rezervovat si termín, který vám bude vyhovovat.