Patrová postel z masivního dřeva je zdravotně nezávadná a šetří místo v dětském pokoji

Sháníte vybavení dětského pokoje? Rádi byste umístili dvě děti do jedné ložnice? Hledáte nábytek, který bude kvalitní, a zároveň vám ušetří místo v interiéru? V tom případě je tou nejlepší volbou pro vás patrová postel 90×200 cm zhotovená z přírodního masivního dřeva.
plyšáček na matraci

Proč se právě tento typ nábytku nejvíce hodí do interiéru, ve kterém pobývají děti?
Velkou předností nábytku z masivního dřeva je jeho naprostá zdravotní nezávadnost. Něco takového vám nemůže nabídnout ani ten nejdražší nábytek z dřevotřísky. Dřevotříska totiž vždy bude jen a pouze náhražkou kvality, pokud jde konkrétně o dřevo. Vyrábí se z dřevěného odpadu, tedy z dřevěných třísek, které se dohromady pojí s pomocí lepidla. A právě výpary z takového lepidla, které se do interiéru postupně uvolňují, jsou z hlediska lidského zdraví nebezpečné. Pokud jde o dřevotřísku, tak si vždy můžete vybírat pouze mezi kvalitním provedením, ze kterého se bude uvolňovat méně škodlivých výparů, a tím horším provedením. Nicméně pokud vám záleží na tom, abyste sebe, a především své děti obklopili zdravotně nezávadným nábytkem, tak jednoznačně zvolte masivní dřevo.
Cena nábytku je vyšší, jeho životnost je velmi dlouhá
Jistě i vy máte někde doma na půdě schovaný dřevěný nábytek po babičce. Proto se můžete na vlastní oči přesvědčit, kolik toho takový dřevěný nábytek vydrží. Zatímco nábytek z dřevotřísky vám postupně vybledne, obije se anebo odře, nábytek ze skutečného dřeva je mnohem trvanlivější. A pokud náhodou dojde k tomu, že jej budete muset opravit, půjde to snadno – poškozené místo jednoduše přebrousíte a znovu nalakujete.
nohy pod peřinou
Navíc, pokud jde konkrétně o cenu nábytku, tak právě borovicový masiv patří k těm cenově nejdostupnějším, a přesto velice kvalitním variantám.
V každém případě bude takový dřevěný nábytek ve vašem interiéru skvěle vypadat, je krásný a nadčasový a přinese vám domů skutečný kus opravdové přírody.