Příslušenství k bazénu, které se vám rozhodně budou hodit!

Krom bazénu bychom měli věnovat také velkou pozornost bazénovému příslušenství, které dokáže prodloužit životnost bazénu i vody v něm. Právě díky němu totiž bude bazén mnohem kvalitněji fungovat a jeho samotná údržba bude o poznání snazší a efektivnější. Pojďme si tedy představit pár nezbytností, bez kterých se váš bazén zkrátka neobejde.

  • Bazénová filtrace

potápění v bazénu

Možná jeden z nejdůležitějších prvků příslušenství, který dokáže s vodou hotové zázraky. Kvalitní bazénová filtrace je nezbytná pro údržbu vody a v drtivé většině případů je potřeba jí k bazénu dokoupit samostatně. Pokud bychom měli doporučit příslušenství, které je pro nadšence vlastního koupání na zahradě nejdůležitější, byla by to právě bazénová filtrace. I z tohoto důvodu na ní rozhodně nešetřete.

  • Chemie?

Jako doplněk k bazénové filtraci slouží právě bazénová chemie, která https://www.ejuice.cz/dna-mody vám při správném používání zajistí křišťálově čistou vodu. Zaměřte se na bazénové produkty, které jsou šetrné nejenom k samotnému bazénu, ale také k naší pokožce…to platí dvojnásob, pokud si koupání v bazénu pravidelně užívají i vaše ratolesti. I z tohoto důvodu může zkusit sáhnout po přírodních produktech, které neobsahují chlór, a přesto dokáží vodu v bazénu udržet čistou.

  • Bazénový vysavač

děti v bazénu

Filtrace je skvělý pomocník, jenže s většími nečistotami si mnohdy neporadí ani ta nejlepší a právě proto při každodenní údržbě oceníte bazénový vysavač. Ten hravě odstraní větší i menší nečistoty z hladiny či ze dna bazénu. Výběr je opravdu široký, je jen potřeba promyslet, zda se spolehnete na vlastní svaly nebo si pořídíte plně automatizovaný přístroj.

  • Krycí fólie

Bazénová fólie je pro mnohé majitele bazénu naprostým standardem, pokud už se vodu staráme, jistě chceme, aby naše práce nepřišla vniveč. Krycí plachta může nejenom chránit před nečistotami a hmyzem, ale zároveň vodu v bazénu ohřívat.